CBB call center - usługi call center, outsourcing call center, contact center, telemarketing, infolinia, call centre, contact centre, marketing bezpośredni, usługi telemarketingowe, infolinie Usługi call center, outsourcing call center, telemarketing, infolinia, marketing - CBB call center - usługi call center, telemarketing, infolinia, call centre, contact centre, marketing
Ta strona używa cookies. Korzystanie ze strony bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że akceptują Państwo otrzymywanie plików „cookies". Dowiedz się więcej TUTAJ
OFERTA CBB CALL CENTER

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie telefonicznej obsługi Klienta. Prowadzimy przychodzące i wychodzące kampanie telemarketingowe wykorzystując różnorodne kanały komunikacji z Klientem.

>> Zapoznaj się z naszą ofertąSTUDENCI POSZUKIWANI

Jeżeli mieszkasz w Krakowie, Łodzi lub okolicach tych miast, masz wolny czas, miły głos i lubisz rozmawiać z ludźmi przez telefon - czekamy na Ciebie

zobacz więcej ...

Zrealizowane projekty

Pracując na rzecz Członków Grupy kapitałowej Banku Pekao SA oraz Banku BPH SA zebraliśmy doświadczenia w najróżniejszych dziedzinach telemarketingu: prowadzimy infolinie, serwisy transakcyjne i inwestycyjne, przeprowadzamy badania telefoniczne (opinii, satysfakcji Klientów), aktywną sprzedaż przez telefon oraz miękką windykacje należności.

Doświadczenia zdobyte przy współpracy z instytucjami finansowymi, wypracowane bankowe standardy w zakresie świadczenia usług i bezpieczeństwa danych, pozwalają nam z sukcesem świadczyć usługi telemarketingowe również dla firm komercyjnych.

W ciągu kilkuletniej działalności naszej firmy przygotowaliśmy od podstaw wiele kampanii telemarketingowych. Wyniki większości z nich przekroczyły znacznie oczekiwania naszych Partnerów oraz dostarczyły satysfakcji z obsługi ich Klientom.Przykłady zrealizowanych projektów:

INFORMOWANIE O PROMOCJACH LUB SPECJALNEJ OFERCIE zobacz więcej ...

1. OPIS
Firma świadcząca usługi finansowe w sektorze B2B postanowiła zaoferować nowy produkt Klientom prowadzącym działalność w sektorze medycznym. Określono grupę docelową, którą stanowili lekarze różnych specjalności oraz apteki.

CEL KAMPANII

 • przedstawienie oferty nowego produktu
 • zachęcenie do skorzystania z oferowanego produktu oraz umawianie Klientów na kontakt z przedstawicielem naszego Partnera
 • pozyskanie nowych Klientów – 5% osób z bazy danych

2. PRZYGOTOWANIE PROJEKTU
W fazie przygotowania projektu ustalono następujące założenia:

 • ilość rekordów
 • czas trwania rozmowy
 • ilość prób dotarcia (skontaktowania się z klientem)
 • obszar geograficzny
 • godziny akcji
 • baza danych – zakupiona – broker

Przygotowanie projektu rozpoczęliśmy od zdefiniowania celu kampanii. Po przeanalizowaniu założeń projektu zaproponowaliśmy naszemu Partnerowi połączenie w kampanii kilku kanałów komunikacji. Z tego powodu podzieliliśmy realizację projektu na dwa etapy: mailing i follow-up. Z doświadczenia wynika, iż połączenie kilku środków komunikacji przyczynia się do zwiększenia efektów. Na podstawie tych ustaleń określiliśmy czas trwania akcji oraz poszczególnych jej etapów. Do akcji wybrano konsultantów odpowiednich pod względem umiejętności sprzedażowych, którzy przeszli szkolenie w zakresie planowanego projektu, oraz Supervisorów – opiekunów grupy.

3. REALIZACJA
Zgodnie z przyjętymi założeniami przystąpiliśmy do realizacji kampanii.

Etap I
Klienci wyselekcjonowanej bazy danych otrzymali pocztą spersonalizowaną przesyłkę, która składała się z listu oraz oferty specjalnej.

Etap II
Po upłynięciu określonego czasu od wysyłki nastąpił drugi etap kampanii – follow- up. Podczas rozmowy z osobą docelową – adresatem mailingu – potwierdzaliśmy dotarcie przesyłki do adresata, weryfikowaliśmy zainteresowanie Klientów promocją oraz udzielaliśmy wszelkich dodatkowych informacji o produkcie zachęcając do skorzystania z oferty.

EFEKT KAMPANII: podczas drugiego etapu dotarliśmy do 85% respondentów, z czego 70% osób otrzymało przesyłkę.

RAPORTY
W przeprowadzanej kampanii osiągnęliśmy 20% skuteczność, z czego 14% klientów zadeklarowało chęć kontaktu z przedstawicielem naszego Partnera oraz zakupu produktu, a 6% zobowiązało się do samodzielnego kontaktu z firmą oraz skorzystania z oferty w terminie późniejszym.

UMAWIANIE SPOTKAŃ HANDLOWYCH zobacz więcej ...

1.OPIS
Naszym Partnerem była firma usługowa w sektorze B2B, wchodząca na rynek Polski. W celu nawiązania współpracy oraz pozyskania informacji na temat kondycji branży, w której działał, nasz Partner określił precyzyjnie grupę docelową – osoby odpowiedzialne za interesujący naszego Partnera dział w firmie. Z wszystkimi firmami z bazy danych kontaktowaliśmy się telefonicznie i przeprowadzaliśmy krótką ankietę. Podczas rozmowy pytaliśmy o zainteresowanie spotkaniem z przedstawicielem naszego Partnera – umawialiśmy spotkania handlowe.

CEL KAMPANII

 • przedstawienie firmy (działania PR)
 • umawianie spotkań biznesowych
 • pozyskanie 5% osób decyzyjnych, z wyselekcjonowanej bazy firm, gotowych umówić się na spotkanie biznesowe z doradcą Naszego Partnera.

2. PRZYGOTOWANIE PROJEKTU
W fazie przygotowania projektu ustalono następujące założenia:

 • czas trwania rozmowy
 • ilość prób dotarcia (skontaktowania się z klientem)
 • obszar geograficzny
 • godziny akcji
 • pochodzenie bazy – zakupiona – broker

Przygotowanie projektu polegało na ustaleniu ram czasowych kampanii, a w szczególności na dokładnym określeniu godzin trwania akcji tak, aby skuteczność dotarcia do osób docelowych była jak największa. Projekt podzielono na kilka etapów:

 • kontakt telefoniczny z firmami
 • mailing do Klientów
 • follow- up

3. REALIZACJA
Do akcji zadedykowano odpowiednio przeszkolony i wyspecjalizowany zespół Telemarketerów. Ponadto wspólnie z Partnerem przygotowaliśmy skrypt rozmowy.

Etap I
Kontakt telefoniczny kierowany był do osób decyzyjnych w firmach. Podczas rozmowy przedstawiana była oferta naszego Partnera oraz przeprowadzona ankieta, dotycząca działu w firmie interesującego naszego Partnera. W trakcie rozmowy weryfikowaliśmy także zainteresowania spotkaniem z doradcą Partnera oraz na życzenie przyjmowaliśmy zgłoszenia o ofertę.

Etap II
W etapie drugim wysyłaliśmy mailing do klientów, którzy wyrazili chęć zapoznania się z ofertą firmy.

Etap III
Etap trzeci polegał na kontakcie telefonicznym z firmami, które były grupą docelową mailingu. W trakcie rozmowy potwierdzaliśmy otrzymania przesyłki oraz ponownie badaliśmy chęć umówienia spotkania handlowego.

4. RAPORTY
Przeprowadzona kampania umożliwiła nam osiągnięcie 6% skuteczności, co oznacza że 6% Klientów zostało umówionych na spotkanie. Co więcej, chęć nawiązania współpracy w przyszłości wyraziło również 14% firm.

5. PODSUMOWANIE

 • Dobrze wyselekcjonowana baza danych przyczyniła się do wysokiej skuteczności kampanii.
 • Konsultanci prowadzili rozmowy z najwyższą starannością oraz zgodnie z przyjętymi założeniami, osiągając bardzo dobre efekty.
 • Poszczególne etapy kampanii były na bieżąco uzgadniane z naszymi Partnerami, co stało się gwarancją zadowolenia naszego Zleceniodawcy.

Wyniki kampanii przerosły oczekiwania naszych Partnerów w wynikach sprzedażowych, jednocześnie budując pozytywny wizerunek u Klientów

CENTRUM OBSŁUGI KLIENTA zobacz więcej ...

1. OPIS
Firma świadcząca usługi w sektorze finansowym B2C i B2B postanowiła zorganizować Centrum Obsługi Klienta, które będzie alternatywnym rozwiązaniem dla zapracowanych klientów. Grupą docelową byli obecni Klienci firmy, zarówno indywidualni i instytucjonalni, którzy zadeklarowali chęć korzystania z alternatywnych kanałów komunikacji.

CEL PROJEKTU

 • Wsparcie tradycyjnych form korzystania z produktów i usług firmy
 • Zapewnienie Klientom kompleksowej obsługi (doradztwo przed zakupem produktu, wsparcie w trakcie użytkowania produktów i usług, pomoc techniczne), poprzez alternatywne kanały komunikacji (telefon, Internet, SMS)

2. PRZYGOTOWANIE PROJEKTU
W fazie przygotowania projektu ustalono następujące założenia:

 • grupa docelowa – dotychczasowi oraz nowi Klienci firmy
 • obszar geograficzny – związany ściśle z grupą docelową
 • godziny funkcjonowania Centrum Obsługi Klienta – cała doba
 • funkcjonalności (infolinia, serwis konsumencki, pomoc techniczna)

Podstawą przygotowania projektu Centrum Obsługi Klienta było wyznaczenie dokładnego celu – kompleksowa obsługa klientów, zapewnienie Klientom maksimum wygody i satysfakcji w trakcie korzystania z finansowych produktów i usług firmy – centralizacja udzielanych informacji. Na tej podstawie ustaliliśmy odpowiednie godziny funkcjonowania Centrum – po przeanalizowaniu dotychczasowych kontaktów z klientami i zbadaniu ich preferencji, zadecydowano, że Centrum działać będzie całą dobę. Połączenie różnych kanałów komunikacji (telefon, Internet), za pomocą których Klient może kontaktować się z pracownikami obsługi, umożliwia właściwą koordynację działań, co przyczynia się do lepszej efektywności Centrum Obsługi Klienta.

3. REALIZACJA PROJEKTU
Infolinia ma charakter informacyjny, częściowo płatny numer przeznaczony był dla obecnych i potencjalnych Klientów. Obsługiwana jest przez wyspecjalizowanych Telemarketerów, przeszkolonych z zakresu produktów i usług firmy. Dzwoniący może za pomocą tej formy komunikacji uzyskać dostęp do informacji na temat:

 • oferty firmy - proponowanych produktów i usług
 • danych teleadresowych punktów sprzedaży

Serwis konsumencki pełni, podobnie jak infolinia, funkcję informacyjną. Zapewnia wsparcie i doradztwo potencjalnym klientom nie tylko w trakcie podejmowania decyzji o zakupie, ale także podczas ich użytkowania. Dodatkowo dzięki serwisowi Klienci mają dostęp do rachunków za pomocą telefonu. Serwis przeznaczony jest dla Klientów firmy, którzy mogą być zidentyfikowani przez system po wprowadzeniu numeru klienta. Równocześnie dostępny dla klientów jest automatyczny serwis (IVR), w którym po wyborze odpowiedniej opcji Klienci słyszą komunikat na interesujący ich temat.

Help desk - pomoc techniczna
Niektóre z produktów firmy wymagają nie tylko wsparcia w procesie przedsprzedażowym, ale w szczególności pomoc, głównie techniczną, w trakcie ich użytkowania. Każdy sygnalizowany przez Klienta problem jest udokumentowany, zapisany w bazie, a specjalnie przygotowani teleagenci podejmują stosowne działania w celu jego wyeliminowania. Klient wybierając najnowsze rozwiązania zyskuje dostęp do swoich środków poprzez wszystkie oferowane kanały elektroniczne:

 • Internet
 • Telefon
 • SMS
 • WAP

4. PODSUMOWANIE

 • Zaoferowanie klientowi rozwiązanie ewentualnych problemów i służenia pomocą w każdej sytuacji przyczynia się do zapewnienia wdzięczności ze strony Klienta pozostawiając poczucie profesjonalizmu,
 • Profesjonalnie przeprowadzona rozmowa staje się nieocenionym źródłem informacji na temat preferencji Klientów. Ponadto poprzez posiadanie Scentralizowanego Biura Obsługi Klientów firma buduje zaufanie i przywiązanie Klientów.